C6
Menu

Visur kur reikia

Automobilio Citroën C6 nuoma visoje Lietuvoje ir užsienyje

„Keliautojo tikslas niekada nesti vieta, bet dalykų matymas kitomis akimis.” - Henry Miller. Pasirinkite, ar pavežėti Jums įprastais keliais Lietuvoje ar dar nematytose šalyse, kelionė su C6 visad bus nuostabiai kitokia.

nuoma Lietuvoje


Išnuomoti Citroën C6 galite visoje Lietuvos teritorijoje, bereiks tik susimokėti už (dyzelinį) kurą, reikalingą atvykti ir sugrįžti. Atvykimui ir sugrįžimui reikalingas laikas nebus įskaičiuojamas į automobilio nuomos laiką. Kreipdamiesi, nurodykite pradinį ir galinį (jei skiriasi nuo pradinio) nuomos adresus ir Jums bus pateikta tiksli sąmata. Kuo arčiau Panevėžio miesto Jūs esate, tuo suma bus mažesnė (ir atvirkščiai).


Svečių sutikimas oro uoste

Nustebinkite ir sužavėkite mylimuosius, laukiamus svečius bei mėgaukitės kelione po varginančio skrydžio prabangiu automobiliu patys. Sutiksime Jus, Jūsų artimuosius, atvykstančius pavienius svečius ar verslo partnerius oro uoste ir juos parvešime iš pvz. Rygos, Varšuvos, Kauno (ar bet kurio kito) oro uosto. Net jei lėktuvas vėluoja – išlikite ramūs, nes kantriai palauksime tiek, kiek tik reikės. Atvykti į reikiamą vietą šiuo itin minkštai važiuojančiu, rafinuotu Citroën C6 automobiliu bus atgaiva ir tikras malonumas.


Nuoma kelionėms į užsienį


Automobilis nuomojamas ir kelionėms į užsienį (pirmyn-atgal arba tik į vieną pusę), išskyrus Rusijos Federaciją.
Maksimaliam Jūsų patogumui, galimas ne tik komfortiškas nuvežimas, tačiau ir pilnas verslo kelionės ar atostogų paketo sudarymas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus: optimalaus maršruto sudarymas, nakvynės vietų parinkimas ir jų užsakymas, įdomiausių lankytinų objektų pakeliui ir atvykimo šalyje lankymas. Ir tai dar ne viskas - lankantis vietovėse, kurios bus patrauklios C6 savininkui, nuomos įkainiai gali ženkliai kristi ;-)
Keliaukite neribodami savęs ir vežkitės su savimi visą reikiamą gausų lagaminų kiekį ar net dviračius - viską lengvai sutalpinsime ne tik 488 litrų tūrio automobilio bagažinėje, bet ir papildomai sumontuojamoje elegantiškoje, prestižinėje ir patikimoje 360 litrų talpos Hapro Zenith stogo bagažinėje, na o dviračius įtvirtinsime vienais geriausių ir visą šūsnį apdovanojimų susižėrusiais Thule ProRide dviračių laikikliais.

Kelionių į užsienį kaina ir apmokėjimo sąlygos kiekvienu atveju yra derinamos individualiai ( kreipkitės), tačiau visais atvejais kuro, kelių mokesčių (tose šalyse ir keliuose, kur jie yra taikomi), automobilio parkavimo ir nakvynės(-ių) kaštus dengia nuomininkas (Jūs).