C6
Menu

Visur kur reikia

Automobilio Citroën C6 nuoma visoje Lietuvoje ir užsienyje

„Keliautojo tikslas niekada nesti vieta, bet dalykų matymas kitomis akimis.” - Henry Miller. Pasirinkite, ar pavežėti Jums įprastais keliais Lietuvoje ar dar nematytose šalyse, kelionė su C6 visad bus nuostabiai kitokia.

nuoma Lietuvoje


Išnuomoti Citroën C6 galite visoje Lietuvos teritorijoje, bereiks tik susimokėti už (dyzelinį) kurą, reikalingą atvykti ir sugrįžti. Atvykimui ir sugrįžimui reikalingas laikas nebus įskaičiuojamas į automobilio nuomos laiką. Kreipdamiesi, nurodykite pradinį ir galinį (jei skiriasi nuo pradinio) nuomos adresus ir Jums bus pateikta tiksli sąmata. Kuo arčiau Panevėžio miesto Jūs esate, tuo suma bus mažesnė (ir atvirkščiai).


Nuoma kelionėms į užsienį


Automobilis nuomojamas ir kelionėms į užsienį (pirmyn-atgal arba tik į vieną pusę), išskyrus Rusijos Federaciją. Be gimtosios lietuvių, kalbu anglų ir rusų kalbomis, esant poreikiui, suorganizuoju oficialios delegacijos ar pavienių atvykstančių svečių sutikimą oro uoste ir juos parvežu iš pvz. Varšuvos (ar bet kurio kito) oro uosto.
Maksimaliam Jūsų patogumui, galimas ne tik komfortiškas nuvežimas, tačiau ir pilnas atostogų paketo sudarymas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus: optimalaus maršruto sudarymas, nakvynės vietų parinkimas ir jų užsakymas, įdomiausių lankytinų objektų pakeliui ir atostogų šalyje lankymas. Ir tai dar ne viskas - lankantis vietovėse, kurios bus patrauklios C6 savininkui, nuomos įkainiai gali ženkliai kristi ;-)
Kelionių į užsienį kaina ir apmokėjimo sąlygos kiekvienu atveju yra derinamos individualiai (kreipkitės), tačiau visais atvejais kuro, kelių mokesčių (tose šalyse ir keliuose, kur jie yra taikomi), automobilio parkavimo ir nakvynės(-ių) kaštus dengia nuomininkas (Jūs).