C6
Menu

Atsipalaiduokite, mėgaukitės

Automobilio Citroën C6 nuoma su vairuotoju

Jūsų patogumui ir saugumui, automobilis nuomojamas tik su vairuotoju. Mėgaukitės komfortiška kelione, džiaukitės vienas kitu ir vaizdais pro langą, ilsėkitės salono tyloje ar klausykitės kokybiškai skambančios muzikos.

Jūsų patogumui ir saugumui, automobilis nuomojamas tik su vairuotoju. Būsite saugiai nuvežti, Jums beliks tik mėgautis kelione. Būkite laisvi nuo rūpesčių kur pastatyti automobilį, kaip surasti reikiamą objektą ir pasiekti konkretų adresą, nevargins eismo intensyvumas ir jokie kitų eismo dalyvių (kartais sunkiai iš anksto nuspėjami) veiksmai, nereiks nuolat atidžiai sekti situaciją kelyje, kelio ženklų informaciją, automobilio prietaisų skydelio duomenų rodmenis ir t.t. Atsikratykite rūpesčių ir mėgaukitės komfortu, džiaukitės vienas kitu ir vaizdais pro langą, ilsėkitės salono tyloje ar klausykitės kokybiškai skambančios rinktinės muzikos.


Patirtis


Jus veš ilgametę ir įvairiapusę vairavimo patirtį turintis vairuotojas, kuriuo galite visiškai pasitikėti. Dešimtmečiais sukaupta patirtis vairuojant įvairiausių šalių ir tipų keliuose, leis jausti užtikrintai dėl Jūsų kelionės saugumo ir sėkmingo kelionės tikslo pasiekimo Jums reikiamu laiku. Ir visiškai nepriklausomai ar tai būtų Lietuvos miestų ir užmiesčių keliai, Norvegijos fjordai, Šveicarijos kalnų perėjos (pvz. Furkapass 2,429 m aukštyje), Graikijos salų serpantinai, Airijos kairės eismo pusės keliai, Europos didmiesčių Berlyno, Vienos, Kopenhagos, Prahos, spalvingos praeities Dubrovniko, žvejų kaimelio Italijos Rivjeros pakrantėje Portofino, ar Manhatano gatvės Niujorke - visur čia vairuota, tik be Jūsų ekipaže. Kur vyksime šįkart?


C6 salone nerūkoma


Šio C6 salone nebuvo ir nėra rūkoma. Gerbkime vieni kitus ir tausokime sveikatą.