C6
Menu

Būkite išskirtinis

Automobilio Citroën C6 nuoma

Tik pagamintas, flagmanas C6 tuoj tapo iškiliausių asmenybių pasirinkimu. Šis nepakartojamo silueto, maksimalaus komforto prabangą užtikrinantis nuomojamas automobilis tiks visoms progoms.

Nuoma


Būdamas universaliai tinkamu tiek prabangiausioms iškilmėms, tiek solidiems vyriausybiniams, diplomatų ar verslo priėmimams, tiek ilgoms kelionėms, flagmanas Citroën C6 yra tiesiog puikus (bet tuo pačiu ne visiems tinkamas) pasirinkimas.
Atkreiptinas dėmesys į faktą, kad šio nuomojamo automobilio rida yra itin maža, taigi jo techninė ir vizualinė būklė yra itin puiki.
Siekiate išsiskirti ir esate linkęs rinktis originalius, gal net stebinančius sprendimus? Labiausiai vertinate tai, kas populiariu; tvirtai tikite, kad dauguma neklysta? Štai nuo to, kaip sau atsakysite į šiuos klausimus (ir tikrai ne todėl, kad automobilis kažkuo galėtų neįtikti!) ir priklausys ar C6 Jums tinkamas (man pačiam jis gal net per geras).


C6 - automobilis visoms įsimintinoms progoms


Citroën C6 puikiai tiks įvairiausioms ar net visoms įsimintinoms progoms: Jūsų nepakartojamoms vestuvėms, atvykimui į šventinę jubiliejaus puotą; priešvestuvinei, asmeninei ar romantinei fotosesijoms; naujagimo parvežimui namo ar jo krikštynoms - pirmosioms didžiosioms mažylio kelionėms, aristokratiškam atvykimui į verslo susitikimą, svečių sutikimui oro uoste ir komfortiškam parvežimui/nuvežimui iš/į oro uosto(-ą); dokumentinio ar vaidybinio filmo, muzikinio ar įmonės reklaminio klipo filmavimui, ir galiausiai, bet tikrai ne paskutinėje vietoje - visoms ypatingoms, išskirtinėms, įsimintinoms ir patogioms kelionėms.


Prioritetai


Automobilis nuomojamas užsisakusiems pagal visiems vienodai taikomą „First-come, first-served” (FCFS) principą - pirmumas užsisakusiems ankščiau, užsakymus suskirsčius į 15 minučių atkarpas.
Tais atvejais, jei tos pačios atkarpos metu būtų gauti keli užsakymai, pirmumas atiduodamas ilgiausios nuomos termino (pagal valandas, dienas) užsakymui. Užsakymų valdymui garantuojamas visiškas skaidrumas: šiais atvejais visi užsakovai gaus vieną bendrą laišką-atsakymą su nurodytais visų užsakovų pageidautos nuomos terminais bei viešu vieno - ilgiausio užsakymo termino patvirtinimu.


Užsakymų patvirtinimas


Užsakymai visuomet tarpusavyje abipusiai patvirtinami raštu (el. paštu), nurodžius tikslų nuomos laiką (data, valanda) bei pradinio išvykimo ir galinio sustojimo adresus.


Post Scriptum


Šio C6 salone nebuvo ir nėra rūkoma. Gerbkime vieni kitus ir tausokime sveikatą.