C6
Menu

Važiavimo stabilumas ir komfortas, kurį gali pasiūlyti tik C6.

Citroën C6 hidraulinė kintamo standumo pakaba

svetainės C6.lt autoriaus Rolando nuotrauka Rolandas Kuprys - Paskelbta skyriuje: C6 data: 2017 vasario 15 d.

Citroën flagmanas C6 įkūnija šios prancūzų markės stilių, respektabilumą bei naujausias technologijas. Jis atrodo ir važiuoja kaip didelis Citroën ir turėtų - išdidžiai, švelniai ir tyliai.

Kuriant Citroën C6 derintas efektyvumas ir komfortas, jame sumontuota naujos kartos hidraulinė kintamo standumo pakaba, užtikrinanti ir nepriekaištingą važiavimo komfortą, ir puikias valdymo savybes, stabilumą. Hydractive III+ pakaba automatiškai prisitaiko prie eismo sąlygų ir vairuotojo važiavimo stiliaus: sudėtinga važiuoklė sugeria visus smūgius, kylančius dėl nelygumų, arba prisispaudžia prie kelio paviršiaus; išlaiko vienodą automobilio prošvaisą, neatsižvelgiant į apkrovą (unikali savybė, kurią, Jums leidus, būtinai pademonstruosiu gyvai); turi dvi standumo parinktis: minkštą (maksimaliam važiavimo malonumui) ir standžią (sportinio režimo), užtikrinančią važiavimo dinamiškumą, daugiau dėmesio skiriant pagreičiui ir geroms emocijoms prie vairo. Dėl įspūdingai didelės ratų bazės (2900 mm) automobilis stebėtinai stabilus. Prireikus, netgi galima vieno mygtuko paspaudimu padininti automobilio prošvaistą ir be vargo, rizikos ar problemų pervažiuoti aukštesnę kliūtį!

Vaizdus Hydractive III+ pakabos veikimo principo išaiškinimas pateikiamas šiame video:

Viskas, atrodo tiesiog ėmė, na, tirpti. Kelias po mumis buvo juntamas lyg skystis, nes mūsų sėdynės plūduriavo aplink. Jei mes pataikydavome į pakankamai didelę kelviršio daubą, mes galėjome, galbūt, tiesiog galimai pajausti šiokį tokį krestelėjimą, bet kitaip, taip tarsi pats automobilis jau nebebūtų susietas su žeme po mumis. Mes, aš tuo buvau gana tikras, plūduriavome virš jos.

Tiems, kuriems neįdomūs pakabos veikimo principai, bet įdomus tik HydractiveIII+ pasiekiamas rezultatas, skirtas šis, žemiau pateikiamas, britų BBC televizijos laidos apie automobilius „Aukščiausia pavara” (angl. Top Gear) surengto testo video įrašas.
Prieš jį peržiūrint, dar šiek tiek informacijos: dėl pagarsėjusiai minkštos hidraulinės pakabos, Citroën nuo seno yra pamėgti kino operatorių, mat kuomet prireikia filmuoti ant automobilio pritvirtinta kino kamera, geriausias rezultatas gaunamas ją pritvirtinus ant būtent šios markės, tolygiai kelio paviršiumi judančio, gebančio švelniai amortizuoti kelio nelygumus automobilio (teisybės vardan reikia pabrėžti, kad kalba eina tik apie hidaulinę pakabą turinčius prancūzų gamintojo modelius). Tuo dar kartą įsitikino ir laidos kūrėjai. Pažiūrėkime.
.

Hydractive III+ pakabą, perimtą iš C6, Citroën nuo 2008 metų ėmė montuoti ir į antros kartos C5 modelius, vis dar nurodydamas ją kaip naujovę. Gamintojas visgi pritrūko drąsos ir šiam modeliui naudoti išimtinai tik šią puikią pakabą, kaip tai buvo daroma gaminant firmos pasididžiavimu tapusį aukščiausios klasės modelį C6, ir siekdamas įtikti kuo didesniam klientų ratui ir taip maksimaliai padidinti pardavimus, pirkėjams leidžia rinktis iš dviejų modifikacijų: prabangesnės, C5 su Hydractive III+ arba pigesnės - su metalinė pakaba. Automobilio su pastaraja pakaba potencialius pirkėjus gamintojas vilioja teiginiu „sportiškesnis važiavimas”, bet ir neslepia, kad pasirinkus metalinę pakabą bus, cituoju - „labiau jaučiama kelio danga” :)

Citroen pagarsėjusiai minkšta HydractiveIII+ hidraulinė kintamo standumo pakaba - C6.lt

Citata iš: We Drove A Citroën C6 And It Was Better Than Our Wildest American Dreams, paskelbė Michael Ballaban